Hakkımızda

Hakkımızda

Euroderm Özel Polikiliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren, insan sağlığını 1.derecede önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapan bir sağlık kuruluşudur.

Polikliniğimizde Estetik ve Medikal uygulamaların tamamı, konusunda uzmanlaşmış hekimeler tarafından, modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. Bu uygulamalar sırasında, en önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz biçimde sağlanır. Çok iyi eğitim almış yardımcı personel, hekime ve hastaya her konuda yardımcı olmakla yükümlüdür.

Bu doğrultuda hekim olmanın bize verdiği sorumlulukla, konu estetik ve güzellik de olsa, polikliniğimize gelen her kişiye hasta olarak yaklaşmamızı hoşgörmenizi rica ederiz.

Bu yaklaşım tarzımız, bizim size karşı verimliliğimizi ve sorumluluklarımızı, sizin de bize karşı güveninizi artıracağı düşüncesindeyiz.

Saygılarımızla

Uzman Doktorlarımız

Dr.Özgül İŞÇEN Anestezi ve Reanimasyon

Medikal Estetik Hekimliği, Botoks - Dolgu Uygulamaları ve Kimyasal Peeling konusunda çalışmaktadır. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Dr.Çağdaş KOCAMAN Diş Hekimi

Estetik Diş Hekimliği, implant ve protez konusunda çalışmaktadır. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Dr.Şafak SEVAL Medikal Estetik Hekimi

Medikal Estetik Hekimi olarak çalışmaktadır. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.


-->